Novinky
17.09.2021
Karbonové doplňky a autodíly na vozy BMW
Novinkou na e-shopu jsou karbonové autodíly a doplňky rozličných značek. Nabízíme karbonové díly od výrobců Eventuri, Evaero, Seibon Carbon a Ventus V... číst celé
14.09.2021
Prémiové typizované autokoberce
Novinkou na našem e-shopu jsou prémiové typizované autokoberce. Nasadili jsme dvě řady koberců - standard a exclusive. Obě řady koberců jsou velurové.... číst celé
07.09.2021
Zásilkovna - nový způsob dopravy zboží na našem e-shopu
Jak Zásilkovna funguje? V košíku zvolte dopravu na výdejní místo Zásilkovny. Ve vyhledávači výdejních míst najděte to, které máte po ruce.... číst celé
Zobrazit všechny novinky

NAŠI PARTNEŘI

 

 

 

Půjde Zásilkovna napojit na váš eshop? - Agionet.cz

 

  1. Úvod
  2. Naše služby
  3. Motor - generální opravy

Pro vozy BMW a Mercedes-Benz provádíme kompletní generální opravy motorů. Používáme pouze originální díly pro zachování kvality.

Ceny oprav stanovujeme individuálně dle zjištěného stavu. Klienty vždy informuje před započetím opravy o zjištěných poškozeních telefonicky a poskytujeme detalní fotodokumentaci.

Před opravou obdží klient detailní polžkový rozpočet včetně čísel dílů ke schválení. Bez písemného schválení rozpočtu nikdy práce nezačínáme.

Pokud se v průběhu prací vyskytne další nečekaný problém nebo je potřeba navýšit rozpočet, opět vyžadujeme po klientovi písemné schválení.

Máte-li o opravu zájem, kontaktujte nás telefonicky na čísle +420775649111 nebo na emailové adrese servis@bimmerguru.cz .

 

Bimmerguru.cz - Vše pro vozy BMW

Stále pro Vás rozširujeme sortiment dílů pro vozy BMW. Snažíme se Vám dodávat co nejkvalitnější díly a služby pro Vaše plechové miláčky. Bimmerguru je záruka kvality a poctivosti. Jsme rádi, že Vám můžeme být nápomocni v jakékoli situaci, která Vás s Vaším vozem BMW potká.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz